Českomoravská konfederace odborových svazů

je největší odborovou centrálou v České republice. ČMKOS je dobrovolným, otevřeným a nezávislým demokratickým sdružením 31 odborových svazů, jehož posláním je ochrana mzdových, pracovních a životních podmínek a práv zaměstnanců. Jako jeden ze sociálních partnerů se aktivně účastní tripartitních jednání s vládou a zaměstnavateli v rámci Rady hospodářské a sociální dohody ČR. ČMKOS je rovněž členem Evropské odborové konfederace (ETUC), Mezinárodní odborové konfederace (ITUC) a Odborového poradního výboru při OECD (TUAC).

Máte-li zájem stát se členem odborů v rámci ČMKOS, přečtěte si informaci Jak se stát členem odborů

Výjezdy do regionů o prázdninách

  • Zveřejněno: 24.06.2019
I v červenci a srpnu nás najdete v regionech. Konkrétně v Náchodě, Jičíně, Stříbru a Sušicích. Radíme zdarma v právních záležitostech, poskytujeme informace o činnosti odborů a máme připravenou zábavu i pro ty nejmenší.

Soutěž Zlaté české ručičky 2018/2019 zná své vítěze

  • Zveřejněno: 30.05.2019
Další ročník soutěže Zlaté české ručičky je za námi. Zaslali jste nám pěknou řádku úžasných hraček, z čehož máme opravdu radost. Kvalita a nápaditost některých hraček je dechberoucí a nejraději bychom odměnili úplně všechny autory hraček. Bohužel, cenu nemůže vyhrát každý, ale tím, že autoři hraček udělali radost dětem v dětském domově, vyhráli úplně všichni. Zde je seznam vítězů, jak je vybrala porota a ohodnotili lidé na facebooku.